Filtruj według

Średnica montażowa

Średnica montażowa

Sterowanie

Sterowanie

Cena

Cena

 • 98,00 zł - 889,00 zł

Temperatura pracy °C

Temperatura pracy °C

Wydajność w m³⁄h

Wydajność w m³⁄h

Ciśnienie statyczne Pa

Ciśnienie statyczne Pa

Łożysko

Łożysko

Marka

Marka

Stopień ochorny

Stopień ochorny

Przemysłowe wentylatory kanałowe

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy wentylatory kanałowe przeznaczone do wentylacji przemysłowych pomieszczeń. Dzięki wykorzystaniu naszych wentylatorów możliwe jest pozbycie się z nieprzyjemnych zapachów, wilgoci, roztoczy oraz innych zanieczyszczeń.

Wentylatory kanałowe

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-18 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Z naszej oferty polecamy:

 • Tradycyjne wentylatory osiowe

  Proste w budowie oraz łatwe w instalacji tradycyjne wentylatory kanałowe. Idealne do krótkich kanałów wentylacyjnych lub w sytuacjach w których ograniczona przestrzeń nie pozwala na montaż innego typu wentylatora. W zależności od użytego silnika możliwych jest montaż w różnej pozycji: dla silników z łożyskiem panewkowym zalecany jest montaż z pozycji poziomej. Wentylatory z silniki z łożyskiem kulkowym można montować w dowolnej pozycji. 

  Ponadto posiadamy w ofercie wysokotemperaturowe wentylatory z serii WH nadające się do wywiewu gorącego powietrza np. z kominka lub piekarni.

 • Wentylatory promieniowe

  Wydajne wentylatory zbudowane z  turbiny i spiralnej obudowy. Nadają się do długich kanałów wentylacyjnych oraz takich z dużym oporem aerodynamicznym. Potrafią wyrzucać powietrze z dużą siłą. Poszczególne modele posiadają podobne wymiary i różnią się tylko średnicą wlotu i wylotu.

 • Pozostałe wentylatory

  Konstrukcje, których budowa nie pozwala na przypisanie ich do innej kategorii.